UR & KLOCKOR / Väggur / Droppur 7585612
nr 758 5612
Droppur
1800-tal, höjd: 65
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 maj 2012
kl 18:38:33
13/5 22:05:08
100 kr
13/5 23:42:29